Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności w dniach 30.11-01.12.2018 r. W sieci sklepów Supermarketu „Jan”- ul.Mostowa, Witosa, ”Delikatesy Centrum”- ul. Marwin, Rynek, Brzączowice oraz supermarkecie „Biedronka”  wolontariusze - uczniowie szkół z naszej gminy będą przekazywać ulotki informujące o produktach długoterminowych, które można przekazać w ramach zbiórki. Zebraną żywnością obdarowane zostaną rodziny w trudnej sytuacji życiowej. Organizatorem zbiórki na terenie naszej gminy jest Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobczycach  we współpracy z Bankiem Żywności w Krakowie.  

                                                                    Dyrektor i pracownicy Miejsko Gminnego  
                                                                    Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobczycach