Zbiórka żywności 29-30 września 2017 r.           

           Serdecznie zapraszamy do udziału w Zbiórce Żywności, "Podziel się dobrym posiłkiem", która odbywać się będzie w dniach 29-30 września 2017 r. w sklepach Supermarket „Jan”- ul.Mostowa, Podgórska, Witosa, w sieci sklepów ”Delikatesy Centrum”- ul.Marwin, Rynek, Brzączowice, oraz w supermarkecie „Biedronka”. Zbiórka Żywności organizowana jest na terenie naszej gminy przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobczycach we współpracy z Bankiem Żywności w Krakowie. Akcja będzie możliwa dzięki  udziałowi wolontariuszy z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach, oraz z Zespołu Szkół im.ks.prof.Tischnera w Dobczycach i ma na celu zebranie żywności, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu naszej gminy. Mieszkańcy naszej gminy wielokrotnie pokazali wielkie serca, więc i tym razem liczymy na wsparcie i udział w zbiórce.